Proshop & medlemsservice

Leder:
Tor Erik Berbu, 

Telefon: 74 84 01 50 mobil: 900 84 004
E-post: post@stjordalgolf.no

Styret

Styreleder:
Ketil Adserø, Mobil: 988 29 229 E-mail: ketil@adserobil.no

Nestleder:
Tore Vikan, Mobil: 926 07 067, E-mail: tore.vikan@getmail.no

Styremedlem med ansvar for økonomi:
Albert Strand, Mobil: 907 44 461, E-mail: albert@boa.no

Styremedlem med ansvar for turneringer:
Gunnar Erik Wærnes, Mobil: 922 29 879, E-mail: igunnar63@gmail.com

Bengt Klefbom, Mobil: 995 15 111 E-mail: bengt@modulvegger.no

Styremedlem med ansvar sportslig:
Gry Anita Bendiksen, Mobil: 928 40 029, E-mail: gryaben@hotmail.com

Kine Bekkavik, Mobil: 916 14 307 E-mail: kine_bekkavik@hotmail.com

 

Administrasjonen

Regnskap: Sunde Regnskap og Økonomi AS Autorisert Regnskapsførerselskap

Kontakt: Morten Sunde
Mobil: 932 28 262
Mail:  morten@aunesunde.no

 

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding